Марина Ярославська організувала в Харкові майстер-клас всесвітньо відомого візажиста

Вчора, 5 листопада, Марина Ярославська, дружина відомого бізнесмена Олександра Ярославського, дебютувала в якості організатора заходів. В належить подружжю luxury-готелі Premier Palace Hotel Kharkiv відбувся майстер-клас відомого візажиста Сердара Камбарова, серед клієнтів якого — зірки світового масштабу, в тому числі Періс Хілтон. Відвідати цю подію з’їхалися понад 200 осіб з різних регіонів України та інших країн: як професіонали б’юті-індустрії, так і ті, хто цікавиться цією галуззю знань для себе.

Майстер ділився з аудиторією професійними секретами на практичних прикладах. На сцені фешенебельного бального залу готелю він створював стильні образи для Христини Крайт, фешн-блогера з майже мільйоном передплатників в Instagram, і Альони Шишковой, світської левиці і колишньою подругою репера Тіматі, число фоловерів якої досягла 6,3 млн. осіб. Під час заходу Сердар Камбаров зробив оригінальний make up самої Марини Ярославської, яка, як відомо, в минулому була удостоєна титулу віце-королеви Харкова і зайняла перше місце в рейтингу краси чоловік впливових українців.

За словами Марини, проведення такого майстер-класу є тільки початком цілої серії заходів, покликаних надати соціального життя Харкова міжнародний вимір. У прагненні популяризувати рідне місто її діяльність цілком співзвучна з тим, чим займається сам Олександр Ярославський, який свого часу доклав чимало зусиль і вклав $300 млн, щоб Євро-2012 відбулося саме в його рідному місті.

Марина Ярославська збирається продовжити розвивати івент-напрямок і вже анонсує приїзд інших зірок.

«По-перше, мені дуже хочеться робити щось яскраве і цікаве для свого улюбленого Харкова, щоб культурна, інтелектуальна і світське життя міста була більш цікавою. Цю ідею я виношую давно, ще з часів Євро-2012, коли мій чоловік будував аеропорт, стадіон та інші об’єкти, які по сьогоднішній день радують харків’ян. По-друге, я дуже ціную професіоналів і хочу, щоб у нас було більше можливостей навчатися у кращих», — написала Ярославська на своїй сторінці в Instagram ще місяць тому.

І підтвердила свій намір вчора, даючи інтерв’ю журналістам.

«Для мене дуже цінно у Харкові розвивати людей. Якби я ходила на якісь майстер-класи саме в Харкові, мені це було б приємніше, ніж кудись їхати».

Серед своїх майбутніх зоряних гостей Марина Ярославська бачить зокрема, дитячих психологів, педіатрів, вчених.

Всі виручені кошти від проведеного і майбутніх заходів вона планує направити на благодійність. Олександр Ярославський повністю підтримує свою дружину в цьому починанні.

«Коли людина зайнята чимось серйозним, треба завжди підтримувати цю ініціативу. Тим більше, ця подія якось разбавило всі ці наші економічні заходи. Ну і після Євро-2012 у нас не було таких подій, які могли б відвернути людей від економіки, від політики», — заявив він.

А ввечері на закритій after-party Марина Ярославська подарувала друзям можливість насолодитися виступом ще однієї зірки — знаменитого репера Джа Халіба. Нагадаємо, що в минулий раз дружина Олександра Ярославського в якості члена журі конкурсу «Королева Харкова 2018» вже привозила «секретного гостя». Ним виявився популярний український співак Макс Барських, який виступив і в офіційній програмі конкурсу, і на вечірньому закритому заході Ярославських у Premier Palace Hotel Kharkiv.

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top